پرینتر لیزری اچ پی

 

پرینترهای لیزری نقش مهمی در دنیای امروزی دارند. این پرینترها که عمدتاً برای چاپ متون و اشکال گرافیکی مورداستفاده قرار می‌گیرند توسط شرکت‌های مختلف تولید می‌شوند. یکی از این شرکت‌ها شرکت معروف و معتبر hp است که درزمینه‌ی تولید پرینتر سابقه‌ی طولانی دارد. محصولی هم که در این قسمت مشاهده می‌کنید یکی از پرینترهای پرفروش این شرکت است که قابلیت‌های ...

 

پرینترهای لیزری نقش مهمی در دنیای امروزی دارند. این پرینترها که عمدتاً برای چاپ متون و اشکال گرافیکی مورداستفاده قرار می‌گیرند توسط شرکت‌های مختلف تولید می‌شوند. یکی از این شرکت‌ها شرکت معروف و معتبر hp است که درزمینه‌ی تولید پرینتر سابقه‌ی طولانی دارد. محصولی هم که در این قسمت مشاهده می‌کنید یکی از پرینترهای پرفروش این شرکت است که قابلیت‌های زیادی را در چنته دارد و برای شرکت‌ها و اداراتی که به دنبال افزایش کارایی خود هستند مناسب است.

بیشتر

پرینتر لیزری اچ پی There are no products in this category.

زیرشاخه‌ها

  • M176 N پرینتر سه کاره...

     این پرینتر چندکاره در رنگ‌های روشن می‌تواند برای شما چاپ کپی و اسکن را انجام دهد. استفاده از این دستگاه بسیار آسان است و به‌سادگی نصب می‌شود. سرعت چاپ سیاه‌وسفید در این مدل به 16 صفحه در دقیقه و چاپ رنگی به 4 صفحه در دقیقه می‌رسد. برای اتصال این دستگاه به رایانه بایستی از درگاه USB 2.0 استفاده نمایید و متأسفانه اتصال بی‌سیم در این مدل فراهم نشده است.

  • پرينتر رنگي ليزري اچ...

    با پيشرفت علم و تکنولوژي کمپاني‌هاي بسيار زيادي بر سر توليد پرينتر با يکديگر در حال رقابت هستند. هر يک از اين کمپاني‌ها براي به دست آوردن بازار تلاش کردند که محصولات بيشتر با کيفيت بالاتر ارائه دهند. يکي از اين کمپاني‌ها که در اين زمينه در حال فعاليت بسياري است شرکت اچ پي است. اين شرکت پرينتر مدل M251nw را به بازار عرضه کرد که جوابگوي نياز بسياري از مشتريان بوده است.

  • پرینتر لیزری رنگی تک...

    دستگاه لیزری hp 3525 از سری پرینترهای لیزری رنگی اچ پی hp است که توان کاربری ماهیانه آن 60 هزار برگ می باشد. طبیعتا کارتریج های این دستگاه باید حجم بالایی داشته باشند تا پاسخگوی حجم بالای پرینت باشد.تونر کارتریج پرینتر 3525 شامل چهار رنگ است که کارتریج مشکی آن 5000 برگ و سه کارتریج رنگی آن هر کدام 7000 برگ می توانند پرینت بگیرند.